El-Skład - O nas
EL-SKŁAD” Sp. J. to dynamicznie rozwijająca się firma, jedna z wiodących w grupie zakupowej „EL-SIGMA” Sp. z o.o. . Na rynku działa od lat dziewięćdziesiątych i zajmuje się głównie sprzedażą osprzętu elektrotechnicznego.

Właścicielami są p. Mariusz Migalski i Wiesław Pałajski, swoją siedzibę ma w Dzierżoniowie, woj. Dolnośląskim.

Pierwsze lata działalności firmy były trudne. Przypadały bowiem na początek zmiany polskiej rzeczywistości gospodarczej. Aby sprostać jej wymaganiom należało włożyć wiele wysiłku jednocześnie zdobywać nowe doświadczenia. To się udało. Dziś atutem firmy jest dogłębna znajomość rynku oraz kompetentny zespół pracowników.

Doceniają to partnerzy handlowi, także Ci spoza Polski i Unii Europejskiej. Priorytetem była i jest wysoka jakość oferowanych towarów. Jej gwarancją są sprawdzeni dostawcy m.in. „PCE POLSKA”, „KARLIK ELEKTROTECHNIK”, „HAGER POLO” i wielu innych, a sukcesywne poszerzanie oferty handlowej pozwala na pozyskiwanie nowych klientów.

Owocuje to otwieraniem kolejnych oddziałów. W chwili obecnej poza Dzierżaniowem działają w : Rybniku, Knurowie, Jastrzębiu Zdr, Węgierskiej Górce, Otmuchowie, Oławie. Szczególne miejsce działalności firmy zajmuje promocją rozwiązań ekologicznych, Przyczyniło się to do powołania do życia spółki "ELS POLSKA", której zadaniem jest wprowadzanie na rynek nowości w tej dziedzinie. "EL-SKŁAD" jest już laureatem Gazeli Biznesu i Diamentu Biznesu. Kolejne tegoroczne wyróżnienie jest dowodem na to, iż kierunek rozwwoju firmy jej właściwy i pozwoli w przyszłości osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.