Kategorie produktów

Domofony i dzwonki

O bezpieczeństwo w domu można zadbać na wiele sposobów. Podstawowym z nich jest możliwość określenia kto dokładnie próbuje dostać się do naszego domu bądź budynku mieszkalnego. Służą do tego domofony, pozwalające na zdalne porozmawianie z gościem, bądź wideodomofony, pokazujące również bieżący widok z kamery na nasze drzwi wejściowe.

Szeroki wybór domofonów oraz wideodomofonów pozwoli Państwu na znalezienie najlepszego produktu dopasowanego idealnie do własnych potrzeb. W ofercie umieściliśmy zarówno produkty jedno- i wielorodzinne, jak i przewodowe oraz bezprzewodowe. Mogą one zostać wyposażone w dodatkowe funkcje, w tym m.in. pamięć obrazu z dostępem poprzez Internet. Pozwoli to kontrolować podgląd wejścia do naszego domu z dowolnego miejsca na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami i wybrania tego najodpowiedniejszego. Szeroki wybór dzwonków mieszkaniowych przewodowych i bezprzewodowych wraz z akcesoriami oraz szkolno-alarmowych.

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij