Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś wykonawcą instalacji elektrycznych, budowlańcem, kosztorysantem lub prowadzisz punkt sprzedaży detalicznej zapraszam do rejestracji w systemie ZAMI.
W ZAMI znajdziesz aktualne ceny dziesiątek tysięcy produktów z branży elektrotechnicznej uszeregowane w działach towarowych.
W wersji Demo ceny jakie widzisz to ceny fabryczne bez rabatów, po przesłaniu dokumentów i rejestracji wprowadzimy dane do systemu oraz ustalimy warunki handlowe. Od tego momentu będziesz widział cenę z rabatem. Oprócz katalogu produktów będziesz widział swoje rozrachunki, dokumenty typu WZ oraz oferty jakie będziesz mógł robić swoim klientom na bazie naszego katalogu.

Aby łatwo odnaleźć produkty korzystaj z filtrów, 99% towarów w systemie posiada kod producenta, wystarczy, że z katalogu drukowanego lub internetu spiszesz kod producenta.
Po wyszukaniu wpisz ilości a następnie kliknij  "Nowe zapytanie ofertowe" wycenimy ten towar z uwzględnieniem ilości o jaką pytasz.

Gwarantujemy zawsze aktualne cenniki.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 32 4236457.

Baza elektrotechniczna:
http://zami.el-sklad.com/

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
zamknij